Головна » Зміни в серіалах “Пінгвін” і “Дюна: Пророцтво”: Що відомо?

Зміни в серіалах “Пінгвін” і “Дюна: Пророцтво”: Що відомо?

Зміни в серіалах "Пінгвін" і "Дюна: Пророцтво" (Фото: google)
Зміни в серіалах “Пінгвін” і “Дюна: Пророцтво” (Фото: google)

HBO змінив плани щодо виходу двох найбільших серіалів другої половини 2024 року: “Пінгвін” та “Дюна: Пророцтво“.

Спочатку це були проекти Max Originals, але тепер це будуть покази під брендом HBO. Variety повідомляє, що спін-офф “Бетмена” та приквел “Дюни” транслюватимуться на обох платформах. Ключова проблема шоу полягала в тому, що вони вже почали ліцензійні угоди під тією ж егідою, але глава Max Кейсі Блойс знайшов обхідний шлях:

Врешті-решт у нас вийшло шоу такого розмаху та масштабу, яке виглядає чудово, а також чудовий сторітелінг та талант, з яким ми працювали. Ідея розмежування стала здаватися непотрібною. Мовляв, навіщо ми це робимо? Давайте просто назвемо їх такими, якими вони є: шоу HBO.

Читайте також: Зйомки фільму “Бетмен 2” з Робертом Паттінсоном: Початок підтверджено

Зміни в серіалах “Пінгвін” і “Дюна: Пророцтво”:

Чого чекати від Пінгвіна?

Шанувальники DC отримали повне уявлення про майбутнє шоу, яке присвячене Освальду Кобблпоту і обіцяє бути жорстоким. Проект описується наступним чином:

Наступний розділ саги про Бетмена від Метта Рівза. Номінант на премію “Оскар” Колін Фаррелл грає Пінгвіна в новому оригінальному серіалі “Макс”, який вийде цієї осені.

Реліз відбудеться у вересні 2024 року. Нещодавно вийшов повноцінний трейлер.

Про що новий серіал “Дюна”?

«Дюна: Пророцтво» – відгалуження фільмів Дені Вільньова, зняте за однойменним романом Френка Герберта. Шоу заглиблюється у всесвіт «Дюни», розповідаючи історію таємного жіночого ордену Бене Гессеріт. Події відбуваються за 10 000 років до народження Пола Атрейдеса.

Прем’єра відбудеться наприкінці 2024 року, а трейлер можна переглянути тут.

Прокрутка до верху