Головна » Касові збори «Думками навиворіт 2» досягли важливої віхи менш ніж за тиждень

Касові збори «Думками навиворіт 2» досягли важливої віхи менш ніж за тиждень

Касові збори «Думками навиворіт 2» досягли важливої віхи (Фото: google)
Касові збори «Думками навиворіт 2» досягли важливої віхи (Фото: google)

Мультфільм «Думками навиворіт 2» від Pixar пройшов ще один важливий рубіж у прокаті, провівши в кінотеатрах менше тижня.

Мультфільм «Думками навиворіт 2»: Сюжет кінострічки

Анімаційний фільм «Думками навиворіт 2», що вийшов на екрани 13 червня, повертає глядачів у свідомість Райлі Андерсон, яка переживає період статевого дозрівання та переживає нові емоції, включаючи тривогу, збентеження, заздрість та тугу, які приходять із цим етапом життя. 

«Думками навиворіт 2» отримує позитивні відгуки як від глядачів, так і від критиків, які хвалять картину за розвиток персонажів і привабливість для будь-якого віку.

Читайте також: Відгуки про фільм “Гарфілд у кіно” з Крісом Праттом

Касові збори «Думками навиворіт 2»

За даними Collider, мультфільм “Думками навиворіт 2” перетнув черговий рубіж касових зборів. Загальні касові збори картини в понеділок, 17 червня, досягли 300 мільйонів доларів у всьому світі.

Побивши цю цифру, «Думками навиворіт 2» наблизився до того, щоб побити рекорд Pixar за найвищими касовими зборами в понеділок. Але в підсумку стрічка не змогла побити рекорд, який досі поки що тримає анімаційний фільм «Суперсімейка 2».

Це вражаючі цифри, особливо враховуючи, що половина касових зборів припадає на США. З бюджетом у $200 млн та пристойними витратами на маркетинг Disney та Pixar точно зможуть відігратися та перетворитися на чорну.

Прокрутка до верху